Sukcesy na pływalni

Nina Reczek została wicemistrzynią województwa w wieloboju pływackim w kategorii młodzików 13 - letnich . Zawody zostały rozegrane 27 stycznia w Lublinie. By odnieść ten sukces Nina musiała uzyskać wartościowe wyniki na dystansie 400 m stylem dowolnym, 200 m stylem zmiennym oraz 50 m stylem grzbietowym.

Tydzień wcześniej na tym samym basenie Nina wywalczyła dwa medale w lidze wojewódzkiej. Złoty na dystansie 100 m stylem grzbietowym i brązowy na 200 m stylem dowolnym.

Nikodem Paterek z klasy 4 SP na tych samych zawodach zajął 1 miejsce w kategorii dzieci 11 -  letnich na dystansie 25 m

Brązowy medal zdobyła jeszcze sztafeta chłopców 4 x 50 m stylem dowolnym w składzie : Igor Świech, Antek Kamiński, Krzysztof Kostyra i Filip Wróbel