WIGILIA klasy 7a W PANDEMII

Pomimo trudnej sytuacji epidemiologicznej i lekcji online, postanowiliśmy zorganizować swoją wigilię klasową w aplikacji teams.

Wszyscy składaliśmy sobie życzenia zdrowia, które w tym roku mają dla nas szczególną wartość, wesołych i szczęśliwych świąt spędzonych w gronie rodzinnym i smacznego karpia. W czasie pandemii te życzenia dały nam dużo radości.

Następnie oglądaliśmy świąteczne wydanie Bolka i Lolka, by chociaż na chwilę zapomnieć o trudnym dla nas wszystkich czasie i powrócić do wspomnień beztroskiego dzieciństwa.
Rozmawialiśmy również o wigilijnych potrawach. Najczęściej wymienianymi daniami były: pierogi, barszcz czerwony i różne rodzaje ryb.

Opowiadaliśmy sobie, jakie mamy pragnienia i co chcielibyśmy dostać na Święta Bożego Narodzenia. Niektórzy marzyli o książkach, konsolach, słodyczach, a inni po prostu chcieli, żeby ich rodzina była szczęśliwa.
Niezależnie od tego, co sobie życzymy, wszystko może się spełnić.

Klasa 7 a Julka, Julka ,Kamila, Wiktoria, Natalia

Powrót na początek strony